понеділок, 28 квітня 2014 р.

Всесвітній день книги і авторського права

Powered by Issuu
Publish for Free

15 речей, які вам ніколи не скажуть інтроверти





Письменниця і інтроверт Меріенн Рейд впевнена, що світ екстравертів має дуже викривлене уявлення про "людей у собі". Тому вона склала список з 15 пунктів, які непогано б усім пам'ятати про інтровертів .
Я уважно прочитала статтю Меріенн, і, знаєте , вона багато в чому права і я беззаперечно з нею погоджуюсь .

1 . Ваш день народження нас не радує
Будь - який інтроверт, що працює в офісі, відчуває сум'яття, коли всі спішно починають скидатися на подарунок комусь. Не тому що нам шкода грошей, ні. Просто випадковий співробітник, який радісно усміхається і повідомляє, що це його свято, приводить нас у стан ступору. Нам здається, ніби він чекає від нас без міри захопленої реакції, ентузіазму та інтересу. Можливо - о жах! - Ми навіть отримаємо від нього запрошення на вечірку з трьома сотнями незнайомих людей. Ну, нехай триста - це перебільшення, але саме так це бачиться інтроверту, який найбільше хоче піти додому. Так що, якщо Ви не запросите нас, ми не образимося . Ми просто зітхнемо з полегшенням.

2 . Будь ласка, забудьте і про наші дні народження
Ну правда, забийте. У нас є кілька близьких друзів, чиїх поздоровлень нам цілком достатньо. Ми не хочемо шумно святкувати і веселитися. Краще свято для нас - тихе, в колі ретельно відібраних людей. Світ не повинен нічого знати про нього.

3 . Ми насправді не слухаємо, як Ви провели свої вихідні
Якщо Ви не належите до нашого кола друзів, то нам все одно, як пройшла ваша субота . Ми щиро вважаємо, що кожен має право на особисте життя  і якщо ви проводите вільний час у п'яному угарі або виламуючи двері вашої колишньої, то це Ваша справа. Ми не засуджуємо - просто спілкування з кимось, кого ми не знаємо, забирає надто багато енергії. Тільки те, що ми працюємо разом, не означає, що ми по - справжньому знаємо один одного.

4 . Ми ненавидимо натовп
Ми втомлюємося від великих груп людей. Нас п'янить різноманітність соціальних типів і груп. Деякі інтроверти є емпатами, тому вони, як правило , легко потрапляють під вплив чужої енергетики . Іноді нам здається, ніби ми "відчуваємо" кожного в кімнаті, і від цього ми отримуємо емоційне перевантаження .

5 . Нам справді не подобаються корпоративні заходи
Це особливо важко для інтровертів, які керують бізнесом . Необхідність командної роботи змушує нас робити речі, які виводять нас з рівноваги. Кожне сказане вчасно слово, кожна вислухати точка зору - це боротьба для нас. Навіть у бізнесі нам необхідно відчувати зв'язок з кимось на іншому рівні, щоб отримати максимальну віддачу від корпоративних заходів. Потрібно немало часу, щоб організувати командну роботу або який-небудь захід з великою кількістю учасників, щоб і інтроверт, і його колеги відчували себе комфортно .

6 . Ми вдаємо, що Ви нам подобаєтеся
Так, це мерзенна правда. Ми чудово знаємо, хто нам подобається, а хто ні. Це може бути наслідком багатьох причин: від застарілих дитячих образ до невдалого сніданку сьогодні вранці. Не приймайте це на свій рахунок. Біда в тому, що чесність, як би ми її не цінували, іноді заподіює біль. Щоб вижити, ми повинні витіснити всі ці емоції і бути хорошими, а це набагато складніше, ніж бути справжніми .

7 . Ми вміємо працювати
Коли ми на самоті, ми витрачаємо час на проектну діяльність, електронні листи, чернетки і креслення планів по захопленню світу. У нас багато ідей. Ми цінуємо самотність, тому що вона дозволяє нам експериментувати з концепціями і давати волю уяві. Все можливо, коли ми одні, і те, що ми створюємо, може одного разу змінити наше життя - та й Ваше теж.

8 . Нам подобається письмове спілкування
Ми любимо електронні листи, тому що це дає нам можливість отримати необхідне без особистого контакту. Жива взаємодія збиває нас з курсу, і ми повинні витратити багато енергії, щоб знову повернутися на свою хвилю. Тому, будь ласка, телефонуйте нам тільки тоді, коли це питання життя і смерті.

9 . Ми відчуваємо себе в безпеці зі "своїми" людьми
Коли в нашому житті є "правильні" люди, ми готові віддати їм себе повністю . Ми стаємо вірними воїнами, готовими битися за наших коханих. Просто запитайте наших друзів. У потрібній компанії ми квітнемо і сяємо. Нам необхідний час, щоб знайти "правильних" людей, але зате потім ми ніколи від них не відмовляємося.

10 . У нас є друзі, які дійсно люблять нас
Інтровертам потрібні інші люди, і іншим людям потрібні інтроверти . Більшість з нас не відчуває проблем із спілкуванням. Ми, як і всі, іноді ходимо в бари і на вечірки і знайомимося з новими людьми. Різниця в тому, що не всі, кого ми зустрічаємо, стають нашими друзями. Ми свідомо обираємо близьких друзів і ретельно працюємо над відносинами.

11 . Ми можемо тимчасово прикидатися екстравертами
Нам доводиться робити це, щоб вижити. Ми можемо бути зірками вечірки, організаторами крупних корпоративних подій або головами благодійних організацій. Ми робимо це добровільно, знаючи, що в кінці дня ми зможемо піти додому. Коли ж ми добираємося туди, іноді нам доводиться витрачати на відновлення дні і навіть тижні .

12 . Ми не сором'язливі , чи не грубі і не дуже нервові
Спочатку може здатися, що так і є. Але якщо Ви дізнаєтеся нас трохи краще , то зрозумієте, що ми можемо і розсмішити вас, і проговорити з Вами більше п'ятнадцяти хвилин. Просто ми такі не з усіма. Товариськість для нас - це опція, в базову комплектацію вона не включена. Ми не можемо занадто добре грати щастя або збудження, і Ви швидше за все прочитаєте це у нас на обличчі.

13 . Нам добре на самоті
У наших головах відбувається безліч речей, і нам не треба більше. На відміну від екстравертів, ми не потребуємо інших людей для зовнішньої стимуляції. Життя у внутрішньому світі цілком нас влаштовує. Ми розважаємо себе творчими проектами і відмінно проводимо час .

14 . Ми ненавидимо світську балаканину
Ми мислителі, і нам приносять задоволення розмови про високі ідеї, теорії і ідеали. Ми вкрай рідко беремо участь у світських бесідах і робимо це без особливого бажання .

15 . Якщо ми обрали Вас , цінуйте це

Ми цінуємо свій час на самоті і дуже прискіпливо ставимося до тих, кого впускаємо в життя. Спілкування з "неправильною" людиною буде емоційно вичавлювати нас. Ми часто залучаємо до свого кола екстравертів, які висмоктують нашу енергію(особисто для мене, це як ритуал очищення), і шукаємо однодумців інтровертів. Ми цінуємо час, проведений з іншими інтровертами, і маємо відмінне уявлення про межі особистого простору один одного. 
 

Хто такий інтроверт і чим він відрізняється від екстраверта?


У спілкуванні багатьох людей ми часто чуємо: "Він інтроверт" або "Це екстраверт!" Про що це?

У популярній літературі питання давно вирішене найпримітивнішим чином: екстравертами називають товариських людей з сильною нервовою системою, а красиве звання "інтроверт" присвоїли людям нетовариським, замкнутим людям зі слабкою нервовою системою, зануреним у світ переживань.
У своїй основі інтровертність - тип темпераменту .
Це зовсім не те  ж, що і сором'язливість або відчуженість, це не патологія. 
Крім того, ця властивість особистості не підлягає зміні, навіть якщо ви дуже сильно цього захочете. Але ви можете навчитись працювати з інтровертом, а не проти нього.

Найважливіша відмінна риса інтровертів полягає в джерелі енергії : інтроверти черпають енергію зі свого внутрішнього світу ідей, емоцій і вражень. Вони консервують енергію. Зовнішній світ швидко вводить їх у стан перезбудження, і у них з'являється неприємне відчуття, коли чогось «занадто багато».

Які найбільш характерні якості екстравертів? Вони заряджаються енергією від зовнішнього світу - від дій, людей, місць і речей. Вони - марнотрати енергії. Тривалі періоди бездіяльності, внутрішнього споглядання, або самотності, або спілкування тільки з однією людиною позбавляють їх відчуття сенсу життя.

Екстраверти подібні сонячним батареям . Для них стан самотності або знаходження всередині подібно перебуванню під важкими , щільними хмарами . Сонячним батареям для підзарядки потрібно сонце - екстравертам для цього потрібно бути на людях. Як і інтровертність , екстравертність - темперамент з постійною схемою дії. Її не можна змінити. Ви можете працювати з нею, але не проти неї.
Інтроверти подібні електричній батареї з підзарядкою. Їм необхідно періодично зупинятися , переставати витрачати енергію і відпочивати , щоб зарядитися знову. Саме можливість зарядитися і забезпечує інтровертам менш збудливе оточення. У ній вони відновлюють енергію. Така їхня природна екологічна ніша.
Для деяких образ інтроверта - це типовий інтелігент, для інших - невизнаний геній в рваних джинсах, для третіх - замкнутий педант, а насправді - це в більшості своїй просто спокійні і розсудливі люди, які не люблять галасливі юрби і воліють обрати тихе дозвілля на самоті чи маленьку компанію.
До речі, недалекоглядними людьми складено дуже багато міфів про інтровертів. І як вам не соромно, панове?
Я дякую Вам, якщо Ви все ж дочитали цей матеріал до кінця і зробили для себе висновок про те, яка  я людина.
Якщо ж ні, і Ви просто пролистали цю статтю до кінця, то це повідомлення саме для Вас:

ПРОСТО ЗАЛИШТЕ МЕНЕ У СПОКОЇ!

Дякую за увагу.









вівторок, 8 квітня 2014 р.

Сильні мають право бути оптимістами Ver.2

Сам по собі оптимізм приходить рідко - 
частіше його приносять оптимісти.
 Михайло Мамчич

Поважні американські вчені зробили відкриття, яке ще раз нас переконує : для оптиміста світ прекрасніший і сонце яскравіше,а життя довше J

Все ж не знаєте як налаштувати себе на позитивний лад?
Можливо, Вам допоможуть ось ці 15 серйозно-гумористичних життєвих принципів, які працюють безвідмовно.

На жаль, мені так і не вдалось віднайти того гуманіста, який так вдало скомпонував ці правила життя, але хто б ти не був, я дякую тобі, добра Людино!
1.            Аксіома Кана і Орбена:
Якщо ніщо інше не допомагає, прочитайте, нарешті, інструкцію!
2.            Закон Янга:
Всі великі відкриття робляться помилково.
3.            Закон Мескімена:
Завжди не вистачає часу, щоб виконати роботу як належить, але на те, щоб її переробити, час знаходиться.
4.             Восьме правило Фінгейла:
Робота в команді дуже важлива. Вона дозволяє звалити провину на іншого.
5.             Наслідок Лермана:
Вам завжди буде не вистачати або часу, або грошей.
6.             Закон наукових досліджень Мерфі:
На захист своєї теорії завжди можна провести достатню кількість досліджень.
7.            Спостереження Етторе:
Сусідня черга завжди рухається швидше.
8.             Закон Сегала:
Людина, що має один годинник, твердо знає, котра година. Людина, що має кілька годинників, ні в чому не впевнена.
9.             Правило взаємозалежності Річарда:
Те, що ви зберігаєте досить довго, можна викинути. Як тільки ви щось викинете, воно вам знадобиться.
10.        Ковбасний принцип:
Тим, хто любить ковбасу і поважає закон, не варто бачити, як робиться те й інше.
11.        Постулат Харріссона:
На кожну дію є рівна йому протидіюча критика.
12.        Закон професійної практики Дрю:
Хто платить менше всіх, більше всіх скаржиться.
13.        Закон Ван Роя:
Небита іграшка корисна для того, щоб розбивати нею інші.
14.        Закон пошуку:
Починати пошуки треба з найневідповіднішого місця.
15.        Банановий принцип:
Якщо ви купили нестиглі банани, то до моменту дозрівання їх вже не залишиться. Якщо ви їх купили стиглими, банани зіпсуються до того, як їх встигнуть з'їсти.

А як Ви справляєтеся з поганим настроєм і песимістичним ставленням до життя ? Чи часто Вам доводиться це робити ? Хто Ви за вдачею - оптиміст чи песиміст ?

 P. S.Варіант "реаліст" до уваги не береться J

Сильні мають право бути оптимістами


Всі ми готові вірити в інших
 з тієї простої причини, що боїмося за себе.
 В основі оптимізму лежить найчистіший страх.
 Оскар Уайльд

А якщо чесно: що ми знаємо про оптимізм? Це вміння долати труднощі з гарним настроєм? Чи посміхатися своїм проблемам? Чи дивитися у невідоме майбутнє з впевненістю? Або жити за принципом «Усе що не робиться – усе на краще»?
Ви коли - небудь замислювалися: чому люди , які мають щось ідентичне (будь - які точки зіткнення: сенс життя, робота, літературний смак, колір волосся, телефон/ планшет) оцінюватимуть їх по - різному? Чому одна людина «докопуватиметься» до найменших дрібниць і обов’язково буде чимось незадоволена, а інша навпаки – не знатиме куди подіти себе від такого щастя?
Відповідь дуже проста і очевидна: перша людина – песиміст, ну а друга, відповідно – оптиміст. Успіх та гарний настрій,безперечно, буде на боці оптиміста,адже вони залежать від здатності ефективно вчитися і розкривати свої творчі здібності в різних областях діяльності . На досягнення успіху сильний вплив робить вроджена схильність до оптимізму або здатність придбати цю якість.
Основна властивість оптимізму - це здатність змінити деструктивні речі, які ви говорите самому собі , коли переживаєте неминучі життєві труднощі? У нашому мінливому світі ставлення до невдач є особливо важливим.

Також рекомендую до перегляду ось це відео, завдяки якому, на вашому обличчі однозначно зявиться посмішкаJ

неділя, 6 квітня 2014 р.

Погляд на хутряні вироби: перезавантаження.



Хутро - найдавніший і найтрадиційніший матеріал в історії одягу . Його носили ще первісні люди. Сьогодні він став не тільки символом розкоші і багатства, а й символом суспільного статусу і процвітання. Відтепер, хутряні вироби стали одним із засобів пафосно заявити про себе і, відповідно, стали основою  модних тенденцій і віянь, як і все, що нас оточує.
Але  роздивляючись шуби  в глянцевому журналі або у вітрині магазину ,чи могли б  ви уявити , що тварин били , застосовували електрошок , або навіть знімали хутро разом зі шкірою,коли бідолашні звірятка були ще живими? Шокує ,чи не правда?
Раніше я також не замислювалась над тим, що зазнають бідолашні звірятка, щоб прикрасити стан модниці. Звісно, я розуміла що це вбивство і нелюдська жорстокість, але поки не зіткнулася з цим особисто, проблема вбивства заради хутра була такою далекою…
Пройшов майже рік з трагічного для моєї сім’ї дня: зник наш кіт Соня. Він був більше ніж просто улюблена тваринка – це був повноцінний член сім’ї, який прожив з нами 8 років…І ось нещодавно, у нас з’явився,а точніше з’явилась нова улюблениця – фретка (тхір) Фрейя. І одного разу, коли я розчісувала її шерстку, у мене в голові блискавицею промайнула думка про те, що з хутра цих дивовижних звіряток також шиють одяг! До того ж шуби, шапки та муфти з хутра тхора дуже цінуються і є популярними,тому що вони дуже теплі, гарні та практичні.

ЯК??? Як можна вбити це маленьке створіннячко, ще й не одне! Для чого? Щоб похизуватися перед подругами? Показати свій соціальний і матеріальний статус?Як можна бути такими жорстокими і безсердечними виродками?
У цій презентації представлено вісім шокуючих фактів про вироби з хутра, які змусять вас подумати двічі, перш ніж одягти на себе труп будь – якої тварини.


 
Чи готові ви стати співучасником вбивства в ім'я моди?