середа, 8 лютого 2017 р.

Драма Абсурду: ірреальність та магічність химерної прози

Усім привіт!

Саме під цим постом відбуватиметься обговорення нашого проекту.


Коротенька довідка:                                             Химерна проза"

Назва стильової течії в українській прозі 70-х рр. "Химерна проза" стала реакцією на диктат норм соцреалізму в українській "радянській" літературі. Її ознаки: поєднання реального з міфологічним, часово-просторові зміщення, запозичення стильових рис бароко, гротескові метаморфози з героями. "Химерна проза" емоційна, експресивна, її світ свідомо неприродний, але правдивий. За цими ознаками можна говорити про близькість "химерної прози" до явища магічного реалізму, поширеного в літературі Латинської Америки. Представники: В.Земляк (романи "Лебедина зграя", "Зелені млини"), В.Дрозд ("Ирій", "Самотній вовк"), О.Ільченко ("Козацькому роду нема переводу або Козак Мамай і Чужа Молодиця") та ін.

вівторок, 7 лютого 2017 р.

«Intel.Навчання для майбутнього». Цілі, завдання та ресурси тренінгу

                                                                               Рефлексія # 1

«Intel Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.

Під час проходження першого модуля тренінгу, я засвоїла, що ефективність освітнього процесу досягається за допомогою педагогічних технологій. Освітня технологія – це система діяльності педагога і учнів в освітньому процесі, побудована на конкретній ідеї у відповідності з певними принципами організації і взаємозв’язків цілей, змісту методів. Провідною технологією може бути технологія проектного навчання. В чому ж сутність проектного навчання? Головна ідея полягає в наступному: з великим захопленням виконується дитиною лише та діяльність, яка обрана ним самим вільно; діяльність будується не в руслі навчальної дисципліни. Лозунг цієї діяльності: «Все з життя, все для життя». Саме тому проектний метод передбачає використання навколишнього середовища як лабораторії, в якій проходить процес пізнання.